PROMOCJA WIOSENNA! -10% na cały asortyment i dostawa za 5zł! Kod: WIOSNA10

Działalność charytatywna

Regulamin CSR akcji charytatywnej FakRak

Koncepcja społecznej odpowiedzialności sklepu internetowego producenta suplementów Lanco.pl jest zgodna z normami przedstawionymi i opublikowanymi w 2010 roku w Normie ISO 26000 Guidance on social responsibility. Norma autorstwa licznych ekspertów współpracujących z Międzynarodową Organizacją Normalizacyjną ISO definiuje CSR (społeczną odpowiedzialność biznesu) jako:

„Odpowiedzialność organizacji za wpływ jej decyzji i działań (produkty, serwis, procesy) na społeczeństwo i środowisko" poprzez przejrzyste i etyczne zachowanie, które:

  • Przyczynia się do zrównoważonego rozwoju,
  • Zdrowia i dobrobytu społeczeństwa,
  • Bierze pod uwagę oczekiwania interesariuszy,
  • Jest zgodne z obowiązującym prawem i spójne z międzynarodowymi normami zachowania,
  • Jest spójne z organizacją i praktykowane w jej relacjach.

Pojęcie społecznej odpowiedzialności akcji FakRak jest również ściśle związane z koncepcją zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa, które zakłada, że działalność prowadzona przez firmę nie ogranicza się jedynie do starań o zwiększanie wyników ekonomicznych, ale również obejmuje podejmowanie inicjatyw społecznych. Naczelnym celem realizowania niniejszej strategii jest proflaktyka zdrowotna społeczeństwa zdrowego i prewencja chorób nowotworowych.

Podstawowym celem i założeniem inicjatywy społecznej FakRak jest przekuwanie części zysków ze sprzedaży produktów oznaczonych symbolem FakRak na cele finansowania leczenia osób chorych na nowotwory przy spełnieniu poniższych założeń:

  • Sprzedawca przekaże minimum 10% zysku netto ze sprzedaży produktu na fundacje lub publiczne zbiórki osób dotkniętych chorobami nowotworowymi.
  • Przez sprzedawcę rozumiemy podmiot prowadzący sklep internetowych Lanco.pl - firmę Lanco Nutritions Jakub Łańcucki ale także inne podmioty zatwierdzone do przyłączenia się do akcji przez sprzedawcę.
  • Kwoty darowizny będą przekazywane w cyklach miesięcznych po rozliczeniu sprzedaży i kosztów uzyskania przychodu z danego miesiąca rozliczeniowego.
  • Decyzja dotycząca celu na jaki zostają przeznaczone środki z darowizny należy do Sprzedawcy lecz każdy z zainteresowanych ma możliwość zgłaszania swoich propozycji poprzez wysłanie maila na adres sklep@lanco.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl