PROMOCJA ZIMOWA! -10% na cały asortyment i dostawa za 5zł! Kod: MARZEC10

5 powodów, dla których nie warto uprawiać sportu
5 powodów, dla których nie warto uprawiać sportu
Frazę "Sport to zdrowie" zna pewnie każdy. I to tak się przyjęło, że mnóstwo osób nadal nie wie, jak ogromne zagrożenia czekają tych, którzy uprawiają regularną aktywność fizyczną.
 
Dziś przyglądamy się pięciu największym wadom uprawiania regularnej aktywności fizycznej.
 
1. Sport odbiera z krwi Twój cenny cukier. 💪
Dokładnie tak! Badania dowodzą, że regularna aktywność fizyczna obniża poziom cukru bez krwi, który teraz jest taki drogi, a do tego opodatkowany! Do tego przez to może doprowadzić do oddalenia Cię od cywilizacji, a konkretniej chorób cywilizacyjnych takich jak cukrzyca, przez co zostaniesz w tyle z postępem.
 
2. Sport sprawia, że krócej przetrwasz bez jedzenia. 💪
Dobrze słyszysz. Zakładając sytuację, że pozostaniesz na pustyni bez pokarmu, jeśli będziesz regularnie ćwiczyć - poprzez redukcję tkanki tłuszczowej i regulację przemiany materii zgubisz cenną masę, którą od lat odkładasz na cięższe czasy. Jest jeszcze jedna, poważna wada sportu i redukowania tkanki tłuszczowej. W zimę będzie Ci chłodniej. Warto?
 
3. Sport sprawia, że wydajesz więcej pieniędzy. 💪
To chyba jest najboleśniejszy ze wszystkich podpunktów. Pomijając fakt, że karnet na siłownie, czy buty do biegania kosztują to sport zwiększa Twoje zdolności umysłowe - w tym pamięć. Przez to narażasz się na pamiętanie o urodzinach i okazjach większej ilości osób, przez co przepalisz jeszcze więcej pieniędzy na prezenty!
 
4. Sport sprawi, że nie będziesz sobą. 💪
Czym jest życie bez porządnej dawki stresu i nerwów? Aktywność fizyczna pomaga rozładować negatywne emocje, przez co możesz poczuć się dużo spokojniejsza i stabilniejsza na codzień. A tego byśmy nie chcieli, bo nie będziesz sobą.
 
5. Sport zrobi z Ciebie paskudnego egocentryka 💪
Tak! Egocentryka! Badania dowodzą, że osoby częściej uprawiające aktywność fizyczną mają dużo większą samoocenę niż Ci, którzy tego nie robią. Nikt nie lubi nadętych ludzi, a taką osobą możesz się stać! I to przez regularny sport.
 
Więc jeśli utwierdziliśmy Cię w przekonaniu, że sport nie jest dla Ciebie i lepiej go nie uprawiać - bardzo nam przykro.
 
A jeśli powyższa lista należy do Twoich głównych wymówek przed rozpoczęciem aktywności fizycznej - nie zazdrościmy.
 
Materiał miał charakter satyryczny - regularna, umiarkowana aktywność fizyczna to same korzyści dla zdrowia!💪💪💪
Tagi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl