WIOSNA DARMOWEJ DOSTAWY! Kup produkty za min. 150zł a dostawę masz GRATIS!

O FIRMIE

 Jakość i selektywność

Lanco Nutritions jest polskim producentem prozdrowotnych preparatów i suplementów diety segmentu premium. Jako firma nie stawiamy na produkcję masową i zaspokojenie szerokiego rynku lecz stosujemy metody selektywnej penetracji rynku produktami doskonale przebadanymi, o najwyższej jakości ekstraktów, bazując głównie na setkach lat badań naukowych, wnioskach z tysiąca lat medycyny naturalnej oraz technologii analizy i produkcji z XXI wieku. 

Standardy produkcji

Wszystkie nasze produkty powstają w oparciu o najnowsze normy certyfikacji jakości produkcji GMP, GHP, HACPP i ISO. Oznacza to, ze bazujemy na systemach określających procedury produkcyjne oraz kontrolne. To właśnie te reguły, które oficjalnie są opracowywane i wydawane przez instytucje rządowe, gwarantują, że wytworzone produkty spełniają niezbędne wymagania jakościowe a Ty otrzymujesz produkt najwyższej jakości. To wszystko sprawia, że naszych produktów próżno szukać na najniższej półce cenowej. Jakość kosztuje, a zdrowie jest ostatnią rzeczą na której warto oszczędzać. 

                                 

Historia firmy

Geneza powstania firmy produkującej prozdrowotne suplementy diety jest zgoła inna od typowych podmiotów na rynku, które możemy spotkać na półkach od lat. Założyciel Lanco Nutritions - Jakub Łańcucki, pracował od 20 lat w bankowości i finansach w strukturach zarządczych największych polskich i zagranicznych firm i banków. Można rzec, że prowadził typowo korporacyjny tryb życia, aż na pewnym jego etapie przewartościowując priorytety i misję zaczął poszukiwać większego jego sensu. Odszedł z korporacji i finansów i zainwestował w nowoczesną firmę ekologiczną - aplikację mobilną do efektywnego gospodarowania odpadami (WasteMaster). Po kilku latach jednak przez jego rodzinę przetoczyła się fala nowotworów i edukując się przy tym w zakresie medycyny naturalnej i profilaktyki zdrowotnej nie tyle stał się w jej zakresie specjalistą, co postanowił dokonać kolejnej zmiany i wykorzystać osiągnięcia i oszczędności życia aby zacząć współpracować z największymi ekspertami w Polsce zakresie zdrowego odżywiania, suplementacji, dietetyki i medycyny naturalnej aby stworzyć produkty jakich na rynku do tej pory nie było. Sprzedał więc swoje udziały w poprzednich firmach i postanowił poświęcić się produkcji preparatów typowo prozdrowotnych, które z jednej strony będą pomagać osobom zdrowym jak najdłużej zachować formę, zdrowie i młodość a jednocześnie zyski z ich sprzedaży pomogą osobom chorym, które miały mniej szczęścia. I tak oto działamy do dziś, produkujemy dla Ciebie i rozwijamy się w tempie geometrycznym na Twoich oczach.

       

           
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl