PROMOCJA WIOSENNA! -10% na cały asortyment i dostawa za 5zł! Kod: WIOSNA10

Formy płatności

 

  1. Dostępne do wyboru sposoby dostawy zamówienia opisane są na stronie Sklepu oraz prezentowane są Kupującemu na etapie składania zamówienia. Koszt dostawy zamówienia ponosi Kupujący chyba, że Sprzedawca na stronie Sklepu wskaże inaczej. Sprzedawca ma prawo zadecydować o podziale zamówienia na kilka oddzielnych przesyłek bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez Kupującego.
  2. Dostępne metody płatności za zamówienie opisane są na stronie Sklepu oraz prezentowane są Kupującemu na etapie składania zamówienia. W przypadku kart płatniczych sklep obsługuje następujące ich typy:  Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.
  1. Jeżeli Kupujący poprosił o wystawienie faktury, zostanie ona doręczona Kupującemu drogą elektroniczną, na adres e-mail podany w formularzu zamówienia.
  2. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A

 

Blik

System płatności mobilnych który umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie płatności bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych i internetowych

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelewem online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

- BlueMedia S.A.

Google Pay

Google Pay, dawniej Android Pay – system płatności internetowej, którego właścicielem jest amerykańskie przedsiębiorstwo Google. System umożliwia płatność w aplikacjach, na stronach internetowych, w sklepach, bankach i u dostawców płatności

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl